02 lutego 2024
W połowie 2023 roku dostaliśmy maila od naszego klienta, który zapytał o możliwość naprawy blacharsko-lakierniczej swojego Zhidou D2S. Oczywistym było nasze zakłopotanie, bo po raz pierwszy w ogóle słyszeliśmy nazwę
01 lutego 2024
Jakiś czas temu pisaliśmy artykuł na temat zabezpieczenia antykorozyjnego podwozia. Dzisiaj natomiast chcielibyśmy poruszyć temat trwałości powłok ochronnych i skupić się na właściwym serwisowaniu zabezpieczenia antykorozyjnego. Nic nie trwa wiecznie,
25 października 2023
O ramie blacharskiej słyszał chyba każdy lub prawie każdy. Bez wątpienia kojarzy się z ciężką naprawą blacharską po dużej kolizji lub innej sytuacji, w wyniku której doszło do uszkodzenia karoserii.

- DARMOWY KOSZTORYS NAPRAWY -

MLP Serwis to profesjonalny zakład blacharsko-lakierniczy.

JAK SKUTECZNIE ZABEZPIECZYĆ AUTO PRZED KOROZJĄ?

CZY WARTO ROBIĆ ZAPRAWKĘ LAKIERNICZĄ?

ZADZWOŃ - 534 045 623

ILE KOSZTUJE LAKIEROWANIE BŁOTNIKA?

NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE Z OC SPRAWCY

Nasz zakład blacharsko-lakierniczy powstał z zamiłowania do napraw i motoryzacji. Doskonale wiemy, jak stan techniczny i wygląd auta wpływa na jego eksploatację. Dążymy do tego, aby każdy jeździł zadbanym i sprawnym samochodem. W naszej pracy najważniejsze jest bezpieczeństwo i trwałość. Do procesu odbudowy karoserii wykorzystujemy najnowsze technologie.

WYBIERZ RODZAJ NAPRAWY

ZAB. ANTYKOROZYJNE

AUTO DETAILING

NAPRAWY POWYPADKOWE

NAPRAWY LAKIERNICZE

NAPRAWY BLACHARSKIE

lakiernik Bemowo • blacharz Bemowo • kolizja drogowa Bemowo • naprawy powypadkowe Bemowo

Masz pytanie dot. odszkodowania z OC sprawcy? Napisz, to nic nie kosztuje :)

"nie samym chlebem żyje człowiek" - stwierdzenie to jest prawdziwe również i w tym przypadku. Poza tym, że czujemy się jak ryba w wodzie podczas napraw powypadkowych, to równie skutecznie pomagamy poszkodowanym w kwestii odszkodowań z OC sprawcy. W prawdzie nie jesteśmy kancelarią prawną, natomiast jesteśmy w stanie wykonać kosztorys naprawy lub zaoferować pomoc assistance czy wynajem pojazdu na czas naprawy. Doskonale wiemy, że walka zwykłego człowieka z machiną zwaną towarzystwo ubezpieczeniowe jest bardzo często zdana na porażkę. Może spróbujmy to zmienić razem? 

Temat napraw powypadkowych jest złożonym zagadnieniem, często trudnym dla zwykłego człowieka. Ilość obaw i wątpliwości, które towarzyszą odbudowie samochodu, stawia nas w bardzo odpowiedzialnej roli. Każda, nawet najmniejsza naprawa to szereg decyzji, których wynikiem jest nie tylko wygląda auta, ale także jego bezpieczeństwo. Sztuka odbudowy auta według technologii producenta to wyjątkowa umiejętność, która dziś jest atutem. Czy w takiej sytuacji klient może być spokojny o jakość naprawy? Zdecydowanie tak?

Blacharz i lakiernik to dwie najważniejsze osoby w naszym zakładzie. To oni odpowiadają za wygląd auta i trwałość naprawy. Wykonują często heroiczną pracę, aby na końcu osiągnąć efekt jakiego klient się zupełnie nie spodziewa. Doświadczenie jakim operują nasi fachowcy to absolutny światowy TOP. 

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

NAPRAWY BLACHARSKO-LAKIERNICZE WARSZAWA BEMOWO 

SPAWANIE PLASTIKU

ZAPRAWKI LAKIERNICZE

NAPRAWY AUT Z USA

Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

MLP SERWIS© 2024

Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo