Jak otrzymać darmową wycenę naprawy?

Dzięki profesjonalnemu kosztorysowi, nasz klient otrzymał blisko 3 krotnie większe odszkodowania.

Profesjonalna wycena naprawy to...

bardzo ważny, jak nie najważniejszy element "wojny" z towarzystwem ubezpieczeniowym lub argument do zbicia ceny podczas negocjacji jakie towarzyszą zakupowi samochodu. Można się tylko domyśleć, że sporządzenie właściwego kosztorysu to proces czasochłonny i trudny, dlatego cena również nie należy do najniższych. Kiedy możemy liczyć na darmowy kosztorys? Kiedy za kosztorys zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe? Sens wykonywania kosztorysów został w prawdzie opisany w innych artykule, ale dzisiaj zajmiemy się stroną finansową sporządzania wyceny. Na rynku automotive wykonywanie kosztorysów to zajęcie wręcz tak popularne jak oddychanie, a tak na poważnie...kosztorysów robi się bardzo dużo i służą one zarówno do przedstawienia realnej wartości naprawy, ale również do negocjacji z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Na pewno zastosowań dla kosztorysów jest jeszcze kilka, ale my skupimy się na dwóch podstawowych. Pierwsze główne zastosowanie dla kosztorysu, to wykorzystanie go jako argument by "zbić cenę". Jest to bardzo słuszne posunięcie i niewątpliwie skuteczne. Co zadziała lepiej na sprzedającego niż wycena naprawy? 

Przeczytaj nasze inne artykuły

29 maja 2024
Dlaczego lakier na zderzaku ma inny kolor?
08 lutego 2024
Akcja serwisowa lub akcja przywoławcza, tak najczęściej...
06 lutego 2024
Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad olejem w Twoim aucie?
08 maja 2021

- DOWIEDZ SIE WIĘCEJ JAK SKUTECZNIE NEGOCJOWAĆ CENĘ ZAKUPU UŻYWANEGO SAMOCHODU -

Jak w takiej sytuacji otrzymać kosztorys za DARMO? W sytuacji opisanej powyżej jest niewątpliwie mały haczyk, ale tylko mały :) Otóż, jeśli wykonując u nas kosztorys, zdecydujesz się na późniejszą naprawę, to nasza firma odejmie od kosztów naprawy cenę sporządzenia kosztorysu. Finalnie, taki kosztorys otrzymujesz za 0zł. Z takiego rozwiązania korzysta co raz więcej osób, ponieważ nawet jeśli nie zdecydują się na naprawę to mały kosztem są w stanie zbić kilku krotność wartości wykonania kosztorysu. Można powiedzieć, że to perpetum mobile :)

Drugie i w sumie najważniejsze zastosowanie kosztorysów to "bójki" z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wyobraźcie sobie, że czasami do jednej szkody potrafimy robić 3, 4 albo nawet i 5 kosztorysów, ponieważ nie możemy dojść do porozumienia z finansującym. Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły Kowalski, który stoi przed decyzją: wziąć to co daje ubezpieczyciel czy może jednak lepiej naprawić auto w serwisie i nie martwić się o resztę. Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie serwisowe i chcesz "ugrać" jak najwięcej, to zdecydowanie najlepszym krokiem jest rozwiązanie bezgotówkowe. Dzięki temu rozwiązaniu za każdy kosztorys i za wszystkie poniesione koszty zapłaci towarzystwo ubezpieczeniowe. Realnie nie wydając nawet złotówki, możesz bić się o wartość odszkodowania, ponieważ całą odpowiedzialność przenosisz na zakład naprawczy. Samodzielna walka natomiast nie zawsze może skończyć się pełną refundacją kosztów, gdyż w oczach ubezpieczalni jesteśmy z góry spisani na porażkę i "minimalizację kosztów".

 

- DOWIEDZ SIE WIĘCEJ O NAPRAWACH POWYPADKOWYCH - 

 

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory
Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

MLP SERWIS© 2021

Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo