NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE - NAPRAWY Z OC SPRAWCY - AUTO CASCO

BEZGOTÓWKOWA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH BEMOWO.

29 maja 2024
Dlaczego lakier na zderzaku ma inny kolor?
14 marca 2024
Skorzystaj z naszej oferty i zobacz jakie to proste!
14 marca 2024
Już dziś skorzystaj z naszej SUPER promocji i przekonaj się, że warto!

PRZECZYTAJ NASZE NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Mazda CX-30 to idealne auto zastępcze w segmencie C.
Holowanie Volvo S60 po kolizji drogowej z innym uczestnikiem ruchu
Holowanie po szkodzie z oc sprawcy bemowo
Toyota Corolla to kolejne auto naprawiane z polisy sprawcy
Skoda Fabia zostało poszkodowana przez innego uczestnika ruchu i będzie naprawia z tzw. oc sprawcy.

Szkoda z AutoCasco lub z OC sprawcy, to sytuacja, w której szkodę możemy zgłosić i zlikwidować sami na własną rękę. Warto jednak wiedzieć, że nie mamy pewności czy kwota wypłacona z ubezpieczenia pozwoli przywrócić pojazd do stanu z przed kolizji. W takich przypadkach warto rozejrzeć się za zakładem blacharsko-lakierniczym, który oferuje bezgotówkową likwidacją szkód. Jest to bardzo dobry ruch, ponieważ cała odpowiedzialność naprawy spoczywa na zakładzie naprawczym. Zakłady naprawcze specjalizujące się w naprawach bezgotówkowych znają przepisy oraz procedury, dzięki którym są w stanie w bardzo szybkim czasie naprawić uszkodzony pojazd. Wypełnienie wszystkich potrzebnych formalności zajmuje tylko chwilę. Od tej pory całą sprawę koordynuje już zakład naprawczy. Pamiętaj, że szkoda może być zgłoszona zarówno przez samego poszkodowanego jak i upoważniony zakład. Dowiedz się jak poprawnie zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym? 

POMOC DROGOWA BEMOWO

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

Pomoc drogowa zwana potocznie "lawetą" to pomost pomiędzy miejscem kolizji a zakładem naprawczym. Każdy profesjonalny zakład naprawczy operuje pojazdem specjalnym służącym do przewozu uszkodzonych pojazdów. Poszkodowani z oc sprawcy są w nieco bardziej komfortowej sytuacji, gdyż w ramach polisy sprawcy mogą bezgotówkowo rozliczyć holowanie do zakładu naprawcze. W przypadku innych szkód, poszkodowany musi zapłacić z własnej kieszeni. Aby holowanie, podobnie jak naprawa, zostało rozliczone bezgotówkowo, wystarczy zadzwonić do naszego zakładu i poinformować pracownika o takim zdarzeniu.

CZY JA ZA COŚ PŁACĘ?

Bezgotówkowa likwidacja szkód to również auto zastępcze na cały czas naprawy. Okres wynajmu auta zastępczego ma w każdym towarzystwie nieco inną definicję, jednak uproszczając wszystko do jednego sformułowania: poszkodowany ma prawo do auta zastępczego od dnia kolizji do dnia zlikwidowania szkody (czyt. odbioru auta z serwisu).

Korzystając z auta zastępczego w naszym zakładzie masz pełen komfort podróżowania, bowiem nie musisz się martwić totalnie o nic. Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie, są sprawne techniczne, a na dodatek nie nakładamy na naszych klientów różnych wymyślonych kar umownych. 

Jak wcześniej zostało wspomniane, najem auta zastępczego również odbywa się bezgotówkowo i rozliczany jest pomiędzy serwisem a towarzystwem ubezpieczeniowym.

WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZE NA CAŁY OKRES LIKWIDACJI SZKODY

To pytanie pada niezwykle często, ponieważ klienci boją się, że zostaną obciążeni dodatkowymi kosztami, na które ich nie stać. Likwidacja szkód w sposób bezgotówkowy wyklucza taki scenariusz, ponieważ założeniem rozwiązania serwisowego jest całkowite obciążenie towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy. Dzieje się tak zarówno przy OC sprawcy jak i AutoCasco. Pamiętajmy, że w tym pierwszym przypadku, ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia wszelkich strat (w tym materialnych), który wynikły w związku ze szkodą. Warto podkreślić, że poszkodowany w kolizji z OC sprawcy ma prawo do bezgotówkowego: holowania, wynajęcia pojazdu zastępczego czy naprawy. Wszystko co jest opisane na tej stronie ma poparcie w kodeksie cywilnym i tego należy się trzymać. 

Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

MLP SERWIS© 2021

Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo