Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo

MLP SERWIS© 2021

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

To pytanie pada niezwykle często, ponieważ klienci boją się, że zostaną obciążeni dodatkowymi kosztami, na które ich nie stać. Likwidacja szkód w sposób bezgotówkowy wyklucza taki scenariusz, ponieważ założeniem rozwiązania serwisowego jest całkowite obciążenie towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy. Dzieje się tak zarówno przy OC sprawcy jak i AutoCasco. Pamiętajmy, że w tym pierwszym przypadku, ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia wszelkich strat (w tym materialnych), który wynikły w związku ze szkodą. Warto podkreślić, że poszkodowany w kolizji z OC sprawcy ma prawo do bezgotówkowego: holowania, wynajęcia pojazdu zastępczego czy naprawy. Wszystko co jest opisane na tej stronie ma poparcie w kodeksie cywilnym i tego należy się trzymać. 

WYNAJEM AUTA ZASTĘPCZE NA CAŁY OKRES LIKWIDACJI SZKODY

Bezgotówkowa likwidacja szkód to również auto zastępcze na cały czas naprawy. Okres wynajmu auta zastępczego ma w każdym towarzystwie nieco inną definicję, jednak uproszczając wszystko do jednego sformułowania: poszkodowany ma prawo do auta zastępczego od dnia kolizji do dnia zlikwidowania szkody (czyt. odbioru auta z serwisu).

Korzystając z auta zastępczego w naszym zakładzie masz pełen komfort podróżowania, bowiem nie musisz się martwić totalnie o nic. Nasze samochody posiadają pełne ubezpieczenie, są sprawne techniczne, a na dodatek nie nakładamy na naszych klientów różnych wymyślonych kar umownych. 

Jak wcześniej zostało wspomniane, najem auta zastępczego również odbywa się bezgotówkowo i rozliczany jest pomiędzy serwisem a towarzystwem ubezpieczeniowym.

CZY JA ZA COŚ PŁACĘ?

Pomoc drogowa zwana potocznie "lawetą" to pomost pomiędzy miejscem kolizji a zakładem naprawczym. Każdy profesjonalny zakład naprawczy operuje pojazdem specjalnym służącym do przewozu uszkodzonych pojazdów. Poszkodowani z oc sprawcy są w nieco bardziej komfortowej sytuacji, gdyż w ramach polisy sprawcy mogą bezgotówkowo rozliczyć holowanie do zakładu naprawcze. W przypadku innych szkód, poszkodowany musi zapłacić z własnej kieszeni. Aby holowanie, podobnie jak naprawa, zostało rozliczone bezgotówkowo, wystarczy zadzwonić do naszego zakładu i poinformować pracownika o takim zdarzeniu.

BEZGOTÓWKOWA LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH BEMOWO

NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE BEMOWO - NAPRAWY Z OC SPRAWCY - SZKODA Z OC SPRAWCY - AUTO CASCO - SAMOCHÓD ZASTĘPCZY - HOLOWANIE - POMOC PRAWNA

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

POMOC DROGOWA BEMOWO

Szkoda z AutoCasco lub z OC sprawcy, to sytuacja, w której szkodę możemy zgłosić i zlikwidować sami na własną rękę, jednak warto wiedzieć, że nie mamy pewności czy kwota wypłacona z ubezpieczenia pozwoli przywrócić pojazd do stanu z przed kolizji. W takich przypadkach warto rozejrzeć się za zakładem blacharsko-lakierniczym, który oferuje bezgotówkową likwidacją szkód. Jest to bardzo dobry ruch, ponieważ cała odpowiedzialność naprawy spoczywa na zakładzie naprawczych, nie zaś na poszkodowanym. Zakłady naprawcze specjalizujące się w naprawach bezgotówkowych znają przepisy oraz procedury, dzięki którym są w stanie w bardzo szybkim czasie naprawić uszkodzony pojazd, tak aby przywrócić go do stanu sprzed kolizji. Wypełnienie wszystkich potrzebnych formalności zajmuje tylko chwilę, a od tej pory całą sprawę koordynuje już zakład naprawczy. Pamiętaj, że szkoda może być zgłoszona zarówno przez samego poszkodowanego jak i upoważniony zakład. Dowiedz się jak poprawnie zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym? 

Skoda Fabia zostało poszkodowana przez innego uczestnika ruchu i będzie naprawia z tzw. oc sprawcy.
Toyota Corolla to kolejne auto naprawiane z polisy sprawcy
Holowanie po szkodzie z oc sprawcy bemowo
Holowanie Volvo S60 po kolizji drogowej z innym uczestnikiem ruchu
Mazda CX-30 to idealne auto zastępcze w segmencie C.

PRZECZYTAJ NASZE NAJNOWSZE ARTYKUŁY

03 grudnia 2022
Kupienie uszkodzonego auta z USA to jedna z dróg nabycia w "miarę świeżego" auta za rozsądne pieniądze. Auta najczęściej kupowane były do użytku prywatnego, choć pewne grono ludzi zrobiło z
05 lipca 2022
Dzisiejszy artykuł zainspirowało życie...prawdziwe życie zakładu blacharsko-lakierniczego, gdzie codziennie zmagamy się z różnymi dziwnymi przypadkami. Nie inaczej było i tym razem. Spotkanie z Renault Clio III było fantastyczną okazją do
23 czerwca 2022
Maska samochodowa to bez wątpienia jeden z największych elementów blacharskich w naszym samochodzie. Jej głównym zadaniem jest oczywiście ochrona silnika, ale również zgrabne połączenie wszystkich pozostałych elementów nadwozia, takich jak