Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo

MLP SERWIS© 2021

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

To pytanie pada niezwykle często, ponieważ klienci boją się, że zostaną obciążeni dodatkowymi kosztami, na które ich nie stać. Likwidacja szkód w sposób bezgotówkowy wyklucza taki scenariusz, ponieważ założeniem rozwiązania serwisowego jest całkowite obciążenie towarzystwa ubezpieczeniowego sprawcy. Dzieje się tak zarówno przy OC sprawcy jak i AutoCasco. Pamiętajmy, że w tym pierwszym przypadku, ubezpieczyciel jest zobowiązany do pokrycia wszelkich strat (w tym materialnych), który wynikły w związku ze szkodą. Warto podkreślić, że poszkodowany w kolizji z OC sprawcy ma prawo do bezgotówkowego: holowania, wynajęcia pojazdu zastępczego czy naprawy. Wszystko co jest opisane na tej stronie ma poparcie w kodeksie cywilnym i tego należy się trzymać. 

CO DALEJ?

Bezgotówkowa likwidacja szkód oznacza zawsze jedno - minimum formalności. Jeśli jako poszkodowany życzysz sobie aby wszystkimi formalnościami zajęło się nasze biuro - powiedz nam o tym. W Twoim imieniu zgłosimy szkodę, sporządzimy kosztorys naprawy, wynajmiemy pojazd zastępczy na cały czas naprawy oraz naprawimy samochód.

Zobacz jak towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowanie!

CZY JA ZA COŚ PŁACĘ?

Pomoc drogowa zwana potocznie "lawetą" to pomost pomiędzy miejscem kolizji a zakładem naprawczym. Każdy profesjonalny zakład naprawczy operuje pojazdem specjalnym służącym do przewozu uszkodzonych pojazdów. Poszkodowani z oc sprawcy są w nieco bardziej komfortowej sytuacji, gdyż w ramach polisy sprawcy mogą bezgotówkowo rozliczyć holowanie do zakładu naprawcze. W przypadku innych szkód, poszkodowany musi zapłacić z własnej kieszeni.

Dowiedz się ile będzie kosztowała naprawa!

BEZGOTÓWKOWA LIKWIDACJA SZKÓD BEMOWO

NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE BEMOWO - NAPRAWY Z OC SPRAWCY - SZKODY KOMUNIKACYJNE - AUTO CASCO - SAMOCHÓD ZASTĘPCZY - HOLOWANIE - POMOC PRAWNA

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

POMOC DROGOWA

Kolizja z AutoCasco lub z OC sprawcy - w takich przypadkach warto rozejrzeć się za bezgotówkową likwidacją szkód WARSZAWA. Jest to bardzo dobry ruch, ponieważ cała odpowiedzialność naprawy spoczywa na zakładzie naprawczych, nie zaś na poszkodowanym. Zakłady naprawcze specjalizujące się w naprawach bezgotówkowych znają przepisy oraz procedury, dzięki którym są w stanie w bardzo szybkim czasie naprawić uszkodzony pojazd, tak aby przywrócić go do stanu sprzed kolizji.

Jak poprawnie zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym?