ZAPRAWKA LAKIERNICZA - LAKIEROWANIE ZAPRAWKOWE - NAPRAWA SMART

Nie zawsze trzeba lakierować cały element...

Lakierowanie częściowe zwane potocznie zaprawką to rodzaj naprawy uproszczonej, której zadaniem jest zminimalizowanie widocznych defektów lakierniczych. Profesjonalna zaprawka lakiernicza ma ukryć wszystkie niedoskonałości lakieru, jednocześnie wtapiając się poniekąd w starą powłokę lakierniczą. Aplikacja zaprawki odbywa się przy użyciu pistoletów lakierniczych - nigdy pędzlem, gąbką czy aplikatorem. Naprawy częściowe zwane są również naprawami typu SMART, ponieważ w mądry sposób lakierując element tylko częściowo mamy wrażenie, że polakierowany został cały element. Każdy profesjonalny lakiernik będzie szukał na naprawianym elemencie odpowiedniego miejsca, które pozwoli "zgubić" zaprawkę na starej powłoce lakierniczej. Bardzo rzadko zaprawkę robi się na wolnej powierzchni, pomijając proces cieniowania np. drzwi czy słupka, gdyż skutkować to może pewnego rodzaju odcięciem, które najbardziej widoczne jest na ciemnych lakierach. Nie wiesz czy u Ciebie można wykonać zaprawkę? Wypełnij formularz i wyślij nam zdjęcia swojego problemu.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

29 maja 2024
Dlaczego lakier na zderzaku ma inny kolor?
14 marca 2024
Skorzystaj z naszej oferty i zobacz jakie to proste!
14 marca 2024
Już dziś skorzystaj z naszej SUPER promocji i przekonaj się, że warto!
14 marca 2024
Nie zwlekaj dłużej i skorzystaj z naszej oferty!

Zaprawka lakiernicza BEMOWO nazywana prościej lakierowaniem częściowym to co raz rzadsza praktyka, ponieważ jest to niezwykle trudne zadanie szczególnie przy lakierach ciemnych i perłowych. Z tego powodu lakiernicy raczej decydują się na lakierowanie większego obszaru, czyli korzystając z cieniowania. Nie zawsze jednak możemy sobie na to pozwolić, gdyż obszar pracy potrafi być bardzo mały. W takiej sytuacji ratujemy się idealnym doborem lakieru oraz wszelkiego rodzaju przełamaniami, które pozwolą nam "wtopić" nowy lakier w stary. Poniżej popis umiejętności naszego lakiernika, który w niezwykle sprytny sposób polakierował tylko kawałeczek dużego obszaru wykorzystując w ten sposób załamanie na rancie. Sami przyznacie, że wyszło bardzo dobrze.

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

FORD MONDEO 2018 - zaprawka lakiernicza błotnika

Dziś mieliśmy przyjemność wykonać zaprawkę lakierniczą w japońskim Crossoverze z pod znaku Nissana. Prezentowany model pochodzi z 2018 roku. Na aucie mamy bardzo trudny czarny metaliczny lakier, który ma właściwości lakieru perłowego. Dodać należy, że poza samą zaprawkę, musieliśmy również naprawić uszkodzony zderzak, co nieco zwiększyło obszar naprawy, gdyż powierzchnia lakierowana musiała być większa niż powierzchnia podkładowana. Bardzo gładkie przejście pomiędzy nowym a starym lakierem osiągnęliśmy dzięki cieniowaniu i wtopieniu lakieru bezbarwnego w starą strukturę. 

NISSAN QASHQAI 2018 - częściowe lakierowanie zderzaka tylnego

Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

MLP SERWIS© 2021

Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo