Naprawy powypadkowe bemowo zatrudnia najlepszych blacharzy bemowo i lakierników bemowo

MLP SERWIS© 2021

MLP SERWIS

UL. POZNAŃSKA 4

05-850 MORY

TEL. 534 045 623

 

ZOBACZ

Można płacić kartą VISA w MLP Serwis Warszawa Mory Bezgotówkowa likwidacja szkód warszawa
W MLP Serwis zapłacisz kartą Master Card np. za pomoc drogowa 24h Warszawa
Płatności elektroniczne możesz zrealizować przez PayPal. pomoc drogowa Warszawa

JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ W SERWISIE

Stłuczka, czyli niewielka kolizja drogowa może się przytrafić każdemu. Może do niej dość na skutek nieuwagi lub złych warunków pogodowych. Bardzo podobne zdarzenie przytrafiło się naszemu kolejnemu pacjentowi. Skoda Fabia z 2019 roku to auto również klienta flotowego. Naprawa z polisy autocasco. Naprawa powypadkowa Bemowo polegała na wymianie belki przedniej, maski, błotnika lewego, lewej lampy oraz zderzaka wraz z grillem oraz halogenem. Kolor dobrany na spektrofotometrze. Przednie lewe drzwi cieniowane pod błotnik. 

Potrzebujesz kosztorysu serwisowego? Twoje odszkodowanie zostało zaniżone? 

SKODA FABIA 2019 - 1.0 MPI

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

NAPRAWY POWYPADKOWE BEMOWO - AUTO PO KOLIZJI - NAPRAWA PO WYPADKU BEMOWO - 
ZAKŁAD BLACHARSKO - LAKIERNICZY BEMOWO

Szkoda całkowita to rodzaj szkody, która z uwagi nie rozległe uszkodzenia i wysoki koszt nie jest naprawiana z tytuły polisy AC lub OC sprawcy. W takiej sytuacji, klient sam decyduje się na naprawę pojazdu. Ma pełną dowolność w kwestii użytych części oraz materiałów. W tym przypadku naprawa powypadkowa bemowo polegała również na wymianie systemów bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne oraz pasy przednie. Kolor oczywiście dobierany był spektrofotometrem z dokładnością 99,8%. Po wykonanej pracy przeprowadziliśmy adaptację oraz kodowanie podzespołów wykonawczych na profesjonalnym urządzeniu diagnostycznym przeznaczonym dla grupy Volkswagena. 

Jak się zachować przy szkodzie całkowitej? Kto kupi ode mnie wrak? Na jaki czas przysługuje mi auto zastępcze? - CZYTAJ!

SKODA FABIA 2019 - 1.0 MPI 

Nasz dzisiejszy bohater nie jest idealnym przykładem naprawy powypadkowej bemowo. Taki stan rzeczy ukazał się oczom naszego klienta kiedy wrócił do samochodu zaparkowanego pod galerią handlową. Szkoda zasadniczo kosmetyczna. Do wymiany błotnik oraz nadkole. Naprawa zaliczana do łatwych i przyjemnych. Swoją drogą na tym modelu Opla jest niesamowicie piękny lakier, który mimo upływającego czasu, dalej posiada swoją głębie. Lakierowanie błotnika do tego auta było czystą przyjemnością, a wymiana to tylko formalność.

OPEL INSIGNIA 2009 - 2.0 CDTI 

Dzisiejszym gościem naszego zakładu jest Ford Fusion z 2017 roku, który został sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych przez naszego stałego klienta. Uszkodzeniu uległa maska, zderzak, błotnik, lampy oraz pas przedni. Prace blacharskie opierały się na wyciągnięciu górnych podłużnic, natomiast prace lakiernicze opiewały na polakierowanie maski, zderzaka, dwóch błotników oraz słupka. Dużo części w przypadku tego modelu pasowało z jego europejskiego odpowiednika, natomiast kilka kluczowych elementów jest dedykowanych do wersji z USA. Całość prac trwała około 3 tygodni. 

- NAPRAWY POWYPADKOWE BEMOWO - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - SZYBKI CZAS REALIZACJI - 

FORD FUSION 2017 - 2,5l

TOYOTA COROLLA 2020

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad japońskim flagowcem w hybrydzie, czyli Toyocie Corolli z 2020 roku. Auto zostało kupione przez jednego z naszych stałych klientów na aukcji towarzystwa ubezpieczeniowego. Naprawa powypadkowa polegała na wymianie drzwi przednie i tylne po stronie lewej oraz pas kierowcy, kurtyny i podsufitka. Naprawie uległ zaś zderzak przedni, błotnik przedni i tylny po stronie lewej oraz próg na wysokości drzwi kierowcy. Naprawy powypadkowe Bemowo to zawsze oryginalne części!

MLP Serwis od blisko 10 lat likwiduje szkody komunikacyjne.