Bądź na bieżąco!
Poznaj nasze najnowsze artykuły

05 lipca 2022
Dzisiejszy artykuł zainspirowało życie...prawdziwe życie zakładu blacharsko-lakierniczego, gdzie codziennie zmagamy się z różnymi dziwnymi przypadkami. Nie inaczej było i tym razem. Spotkanie z Renault Clio III było fantastyczną okazją do
23 czerwca 2022
Maska samochodowa to bez wątpienia jeden z największych elementów blacharskich w naszym samochodzie. Jej głównym zadaniem jest oczywiście ochrona silnika, ale również zgrabne połączenie wszystkich pozostałych elementów nadwozia, takich jak
14 października 2021
Każda osoba, która pragnie skorzystać z usługi blacharza czy lakiernika, zawsze pyta zakład: ile będzie trwała moja naprawa i dlaczego będzie to tak długo? To pytanie, zaraz po co cenie

Kia Sportage to bardzo chętnie sprowadzane auto zza wielkiej wody. Dobre wyposażenie i asortyment silników niedostępnych w Europie sprawiają, że jest to bardzo silna konkurencja na rynku aut używanych, których ceny potrafią doprowadzić do bólu głowy. Prezentowany model Kii pochodzi z 2020 roku i jest to wersja GT-line, co oznacza, że ma zupełnie inny przód w porównaniu do wersji bazowych. IV generacja Sportage ma bardzo dynamiczny i ostry przód. Nowe Kiie naszpikowane są wręcz przeróżnej maści elektroniką, która potrafi przysporzyć niemałych problemów w trakcie naprawy. Nasz bohater był bardzo delikatnie uszkodzony i to był główny argument, który zadecydował o zakupie. Na pierwszy rzut oka uszkodzone są: maska, zderzak przedni i lampy. W środkowej części uszkodzeniu uległa poduszka kierowcy oraz pas bezpieczeństwa. W rzeczywistości wymianie poddaliśmy jeszcze: pas przedni, chłodnicę klimatyzacji, kierownicę powietrza oraz czujniki parkowania. 

KIA SPORTAGE 2020 USA

MLP Serwis od blisko 10 lat likwiduje szkody komunikacyjne. Kierując się zdobytą wiedzą i doświadczeniem zawsze staramy się sprostać wymaganiom klienta. Sztuka lakiernictwa i blacharstwa pozwala w profesjonalny sposób przeprowadzić proces naprawy każdego samochodu. W swojej pracy stawiamy na jakość i zadowolenie klienta. Jeśli masz problem ze swoim autem lub chcesz skonsultować kwestie naprawy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zakładem w zakładce KONTAKT.

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad japońskim flagowcem w hybrydzie, czyli Toyocie Corolli z 2020 roku. Auto zostało kupione przez jednego z naszych stałych klientów na aukcji towarzystwa ubezpieczeniowego. Naprawa powypadkowa polegała na wymianie drzwi przednie i tylne po stronie lewej oraz pas kierowcy, kurtyny i podsufitka. Naprawie uległ zaś zderzak przedni, błotnik przedni i tylny po stronie lewej oraz próg na wysokości drzwi kierowcy. Naprawy powypadkowe Bemowo to zawsze oryginalne części!

TOYOTA COROLLA 2020

FORD FUSION 2017 - 2,5l

Dzisiejszym gościem naszego zakładu jest Ford Fusion z 2017 roku, który został sprowadzony ze Stanów Zjednoczonych przez naszego stałego klienta. Uszkodzeniu uległa maska, zderzak, błotnik, lampy oraz pas przedni. Prace blacharskie opierały się na wyciągnięciu górnych podłużnic, natomiast prace lakiernicze opiewały na polakierowanie maski, zderzaka, dwóch błotników oraz słupka. Dużo części w przypadku tego modelu pasowało z jego europejskiego odpowiednika, natomiast kilka kluczowych elementów jest dedykowanych do wersji z USA. Całość prac trwała około 3 tygodni. 

- NAPRAWY POWYPADKOWE BEMOWO - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - SZYBKI CZAS REALIZACJI - 

OPEL INSIGNIA 2009 - 2.0 CDTI 

Nasz dzisiejszy bohater nie jest idealnym przykładem naprawy powypadkowej bemowo. Taki stan rzeczy ukazał się oczom naszego klienta kiedy wrócił do samochodu zaparkowanego pod galerią handlową. Szkoda zasadniczo kosmetyczna. Do wymiany błotnik oraz nadkole. Naprawa zaliczana do łatwych i przyjemnych. Swoją drogą na tym modelu Opla jest niesamowicie piękny lakier, który mimo upływającego czasu, dalej posiada swoją głębie. Lakierowanie błotnika do tego auta było czystą przyjemnością, a wymiana to tylko formalność.

SKODA FABIA 2019 - 1.0 MPI 

Szkoda całkowita to rodzaj szkody, która z uwagi nie rozległe uszkodzenia i wysoki koszt nie jest naprawiana z tytuły polisy AC lub OC sprawcy. W takiej sytuacji, klient sam decyduje się na naprawę pojazdu. Ma pełną dowolność w kwestii użytych części oraz materiałów. W tym przypadku naprawa powypadkowa bemowo polegała również na wymianie systemów bezpieczeństwa, takich jak poduszki powietrzne oraz pasy przednie. Kolor oczywiście dobierany był spektrofotometrem z dokładnością 99,8%. Po wykonanej pracy przeprowadziliśmy adaptację oraz kodowanie podzespołów wykonawczych na profesjonalnym urządzeniu diagnostycznym przeznaczonym dla grupy Volkswagena. 

Jak się zachować przy szkodzie całkowitej? Kto kupi ode mnie wrak? Na jaki czas przysługuje mi auto zastępcze? - CZYTAJ!

NAPRAWY POWYPADKOWE BEMOWO - AUTO PO KOLIZJI - NAPRAWA PO WYPADKU BEMOWO - 
ZAKŁAD BLACHARSKO - LAKIERNICZY BEMOWO

Logo firmy MLP Serwis Warszawa Mory

SKODA FABIA 2019 - 1.0 MPI